Kamera Sistemleri

CCTV Kamera

Güvenlik Kamerası olarak da bilinirler.Genellikle küçük orta ölçekli iş yerlerinde çevre ve ortam güvenliği sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Sürekli çalışmaya uygun elektronik donanımla üretilmiş ve standart olarak 75 ohm video sinyali üreten kameralardır. Çoğunlukla CCD, CMOS, DIS gibi sensörlerle üretilirler. Çözünürlükleri TV satırı (TVL, TV Lines) olarak ifade edilir. Günümüzde 600-700TVL modeller mevcutter. Kameraların genel olarak bağlantı arabirimleri BNC’dir. CCTV kameralar görüntü sinyalini koaksiyel kablo üzerinden aktarırlar.

En kaliteli ve ihtiyacınıza en uygun ürünü bütçenize uygun olarak temin etmek istiyorsanız.Ücretsiz keşif ve detaylı bilgilendime fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.Bunun için yapmanız gereken tek şey bize aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak ulaşmanız olacaktır.

Bilgi Talep formunu doldurmanız halinde dakikalar içinde bir yetkilimiz tarafından aranarak detaylı bilgilendirileceksiz.

IP Kamera

IP kameralar CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı analog sinyali üzerlerindeki tümleşik DVS(Digital Video Server) ile işleyip sayısala çevirerek Ethernet bağlantı noktasından yayın yapabilen kameralardır.Çoğunlula yüksek çözünürlükte görüntü ihtiyacı olan ortamlarda kullanılmaktadır.Genel kullanım alanları,Alışveriş Merkezleri,Depolar ve Antrepolar,Havaalanları,Yüksek güvenlik gerektiren mekanlardır.

Yaygın olarak geleneksel CCTV(Closed Circuit Television) sistemlerinde olduğu gibi güvenlik amaçlı gözetim ve video kaydı tutmak amacıyla kullanılırlar. Bununla birlikte sadece gözetim ya da personel takibi amacıyla da tercih edilmektedirler. IP kameralar ile alınan video kaydı, bir yazılım yardımıyla bilgisayar ortamında saklanabileceği gibi; Hybrid DVR(Digital Video Recorder) üzerinde veya NVR(Network Video Recorder) üzerinde de saklanabilir.Endüstriyel kullanım için üretilen ve Gigabit(1000mbit/s) Ethernet bağlantı noktasına sahip türevleri de bulunmaktadır.

Mevcut projelerinizde 500 ün üzerinde projede yer almış ekibimizle çalışma koşullarımızı öğrenmenizi tavsiye ederiz.Bunun için yapmanız gereken tek şey bize aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak ulaşmanız olacaktır.

Bilgi Talep formunu doldurmanız halinde dakikalar içinde bir yetkilimiz tarafından aranarak detaylı bilgilendirileceksiz.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz keşif imkanlarımızdan ve uzman arkadaşlarımızın risk analizinden faydalanmak için bilgi talep formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Sosyal ağlardan bizi takip edin!

Çağrı Merkezi : +90 212 438 0707

Pan Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. © 2015qresel_webtasarim_s_footer_logo